Kurumsal


Hakkımızda


SARP AĞIR SANAYİ Demir Makina, İnşaat ve Turizm Tic. Ltd. Şti 2011 yılında kurulmuş olup, sertdolgu ve dolgu kaynak teknolojilerinde uzmanlaşmış kadrosuyla aşınmış, korozyonla yıpranmış parçaların tamir, bakımını yaparak tekrar endüstrimize kazandırmakla birlikte sert dolgu ile güçlendirilmiş yedek parçalar üretmektedir.

SARP AĞIR SANAYİ Öncelikli olarak çimento, demir-çelik, termik santraller, hidro-elektrik santralleri, madencilik, tuğla, kireç v.s. sektörlerde hizmet vermekteyiz.

SARP AĞIR SANAYİ olarak uygulamalarımızla, parçaların çalışma ömrünü uzatarak, bakım maliyetlerini düşürmek, böylece işletmelere avantaj sağlamakdır. Bu avantajı sağlarken de Yüksek kaliteli ürünleri ve alanında uzman teknik ekibi ile hizmetlerini daha uygun fiyata sunabilmek için sürekli yenilenmeyi kendine hedef edinmiştir.

Bu kapsamda; Müşteri odaklı, esnek bir hizmet stratejisine sahip olan SARP AĞIR SANAYİ satış, teknik destek ve üretimdeki uzman kadrosuyla müşterilerine daha da kaliteli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş bulunmaktadır.


Vizyon & Misyon


VİZYONUMUZ

Ülke pazarında konumunu güçlendirmek ve payını artırmak adına, gelişen teknolojileri takip ederek, yüksek kaliteyi , düşük maliyetlerle sunarak,  hızlı işçilik performansıyla müşterilerine hizmet vermektir.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin 7/24 ihtiyaçları olduğu her hizmet verebilmek adına;

 

 Yeni teknolojik gelişmelerin sürekli olarak müşterilere aktarılması ve Ürünlerin teslim performansı, sipariş karşılama ve tedarik çevrim süresinin kısaltılması konusunda müşterimize maksimum hizmeti sunmaya özen gösteririz.

 Müşteri memnuniyetini sürekli kılacak faaliyetlerde bulunmaya özen gösteririz. İşletmelerimizde performansı takip edilen ve değerlendirilen vasıflı, tecrübeli ve güvenilir personel ile çalışmaya özen gösteririz.
 Çalışanlarımızın sürekli kendilerini geliştirecek bir çalışma ortamı sağlarız. Kurumsal yönetişimin uygulanmasına önem veren saygın ve güvenilir bir kuruluş olmaya özen gösteririz


Hizmet Verilen Sektörler


  • ÇİMENTO
  • DEMİR ÇELİK
  • TERMİK SANTRALLER
  • HİDRO ELEKTRİK SANTRALLER
  • MADENCİLİK
  • TUĞLA FABRİKALARI
  • KİREÇ FABRİKALARI
Tıkla Ara
Yol Tarifi
adana rent a car adana oto kiralama adana araç kiralama